Procedura kontaktów rodziców ze szkołą
STYPENDIUM dla UCZNIÓW ze średnią ocen co najmniej 5,50
Treść uchwały Rady Miejskiej w Brodnicy dotyczącej stypendium
Wniosek o przyznanie stypendium za wyniki w nauce
OBIADY W SZKOLE
Od roku szkolnego 2022/2023 obowiązują nowe zasady korzystania z obiadów w szkole. Szczegółowy opis znajduje się w menu Stołówka

Warsztaty Samorządu Uczniowskiego pt. "Dobra komunikacja - czyli co?" (kwiecień 2023)

Dnia 12 kwietnia 2023 roku odbyły się warsztaty dla Samorządu Uczniowskiego pt. "Dobra komunikacja - czyli co?", podczas których zespół nauczycieli, w którego skład wchodzili: Małgorzata Czaplicka, Maria Suchocka, Marlena Anzel, Joanna Chmurzyńska oraz Martyna Lula, szkolił uczniów z tematyki pozytywnej komunikacji.
Podczas warsztatów uczniowie tworzyli plakaty o cechach dobrej oraz złej komunikacji, dowiedzieli się jak używać komunikatu JA podczas wyrażania swoich uczuć oraz czym jest język szakala, a czym język żyrafy.

Zadaniem uczniów po warsztatach, było przeprowadzenie zajęcia ze swoją klasą na podstawie odbytego szkolenia, przygotować przywitankę klasową oraz stosować poznane zasady.

ZDJĘCIA

STATYSTYKA

0.png3.png8.png8.png1.png0.png9.png
Dzisiaj17
Wczoraj146
Ten miesiąc1600
2
TERAZ OBECNI

Wyszukiwarka