INFORMACJE !
Wychodząc na przeciw potrzebom, organizujemy pod koniec każdego półrocza dyżur nauczycieli dla rodziców w następujących terminach: 9 stycznia i 21 maja 2020 roku, w godzinach 16:00-18:00.

Kliknij i przeczytaj, co robimy z Twoimi składkami na Radę Rodziców.

Instrukcje, programy i inne
pobrania: 0  |  rozmiar pliku: 21.39 MB      Pobierz
Program do nagrywania i edycji dźwięku z obsługą wielu ścieżek. Możliwości edycji obejmują przycinanie, sklejanie, miksowanie i nakładanie na ścieżki różnych efektów.

Dzięki zewnętrznym bibliotekom i wtyczkom może pracować z dodatkowymi formatami dźwięku:
  • LAME - wtyczka umożliwiająca eksport dźwięku do formatu MP3
  • FFmpeg - biblioteka umożliwiająca pracę z dźwiękiem m.in. w formacie M4A
System operacyjnyWindows 7/8/10
pobrania: 93  |  rozmiar pliku: 134.01 MB      Pobierz
Zbiór bezpłatnych aplikacji firmy Microsoft do obsługi m.in. zdjęć, filmów i poczty e-mai. W pakiecie znajdują się m.in. takie programy, jak: "Galeria fotografii systemu Windows", "Windows Movie Maker", czy "Poczta usługi Windows Live".

UWAGA ! Od wersji systemu Windows 10 program do tworzenia i edycji filmów "Windows Movie Maker" został zastąpiony aplikacją "Zdjęcia", jednak wciąż można instalować i korzystać ze starszego rozwiązania oprogramowania.

System operacyjnyWindows 7/8/10
pobrania: 538  |  rozmiar pliku: 41.46 MB      Pobierz
Pakiet K-Lite Codec Pack to zbiór kodeków VFW/ACM, filtrów DirectShow i kilku innych narzędzi umożliwiających odtwarzanie wielu formatów plików audio i wideo.

System operacyjnyWindows Vista/7/8/10
pobrania: 292  |  rozmiar pliku: 63.88 MB      Pobierz
Bezpłatny program antywirusowy do użytku domowego.

Licencjabezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych (aby aktywować program, należy utworzyć darmowe konto)
System operacyjnyWindows XP/Vista/7/8/10
Pokaż na stronie