::: GODZINY OTWARCIA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ :::

::: Apel Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Brodnicy :::
Starosty Brodnickiego i Dyrektora Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brodnicy

::: Nabór stypendystów na rok szkolny 2021/2022 do projektu pn. „Prymus Pomorza i Kujaw” :::

::: Szczepienia dla uczniów w wieku 12-18 lat :::

::: Instrukcja logowania - dotycząca kont uczniów na "Google Classroom" :::
OBIADY W SZKOLE
Zamówienia można składać pod numerem 508 069 737. Tygodniowe menu jest dostępne w bufecie szkolnym i na stronie FB Bufet Szkolny SP4 Brodnica
NOSZENIE MASECZEK W SZKOLE
Zgodnie z przyjętymi procedurami, uczniowie są zobowiązani do noszenia maseczek w częściach wspólnych szkoły, natomiast podczas obecności na lekcjach, czy na przerwach na powietrzu, nie ma takiego wymogu.

Problemy z wejściem do Dziennika Elektronicznego

W przypadku wyświetlania się informacji w przeglądarce typu "Przerwa techniczna..." lub wystąpienia innych problemów w czasie wchodzenia na Dziennik Elektroniczny, należy spróbować wykonać co najmniej jedną z poniższych czynności:
  1. wcisnąć przycisk F5 na klawiaturze
  2. wcisnąć kombinację klawiszy: Ctrl + F5
  3. wcisnąć kombinację klawiszy: Ctrl + Shift + Delete - wyczyścić pamięć podręczną i historię przeglądania

Jeśli żadna z powyższych czynności nie pomaga, oznacza to, że problem jest nie w Państwa przeglądarce, ale lezy po stronie firmy VULCAN i trzeba poczekać, aż strona zacznie działać. Dodatkowo warto (co jakiś czas) wykonać powyższe polecenia, począwszy od pierwszego, bo nie zawsze po usunięciu problemu przez firmę VULCAN, strona sama się zaktualizuje.

Firma VULCAN informuje z wyprzedzeniem (na Dzienniku Elektronicznym) o planowanych modernizacjach i przerwach technicznych.