::: GODZINY OTWARCIA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ :::

::: Apel Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Brodnicy :::
Starosty Brodnickiego i Dyrektora Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brodnicy

::: Nabór stypendystów na rok szkolny 2021/2022 do projektu pn. „Prymus Pomorza i Kujaw” :::

::: Szczepienia dla uczniów w wieku 12-18 lat :::

::: Instrukcja logowania - dotycząca kont uczniów na "Google Classroom" :::
OBIADY W SZKOLE
Zamówienia można składać pod numerem 508 069 737. Tygodniowe menu jest dostępne w bufecie szkolnym i na stronie FB Bufet Szkolny SP4 Brodnica
NOSZENIE MASECZEK W SZKOLE
Zgodnie z przyjętymi procedurami, uczniowie są zobowiązani do noszenia maseczek w częściach wspólnych szkoły, natomiast podczas obecności na lekcjach, czy na przerwach na powietrzu, nie ma takiego wymogu.

FILMY

Aktualnie w naszej filmotece jest 125 filmów !
Wszystkie nagrania zamieszczane na stronie można otrzymać w naszej szkole, zgłaszając się do sekretariatu ze swoim nośnikiem, np. płytą DVD lub pendrivem.

INFO Wszystkie filmy są przekazywane bezpłatnie!

W przypadku wystąpienia problemów podczas próby odtwarzania, należy zainstalować u siebie darmowy pakiet kodeków, np. K-Lite Codeck Pack, który można pobrać TUTAJ (na stronie klikamy link "Mirror 1" lub "Mirror 2")