Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi
im. 700-lecia Brodnicy w Brodnicy
ul. Nowa 34, 87-300 Brodnica (woj. kujawsko-pomorskie)
Rekrutacja do szkoły i przedszkola na rok szkolny 2021/2022
OD 25.03.2021 r. - BIBLIOTEKA CZYNNA TYLKO ZDALNIE !

NOWE ZMIANY W NAUCZANIU
obowiązujące od 22 marca do 18 kwietnia 2021 roku

Z uwagi na wzrost zachorowań w kraju, wprowadzamy naukę zdalną dla wszystkich uczniów szkoły podstawowej.
Dla uczniów z klas I–III, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19, możemy zorganizować opiekę świetlicową oraz zajęcia zdalne na terenie szkoły. Warunkiem jest uzasadniony wniosek rodziców.

Jeśli uczeń nie ma możliwości odbywania nauki zdalnej w domu (z różnych przyczyn), będzie miał możliwość uczestniczenia w zajęciach w szkole.
Masz pozytywny test na koronawirusa? Kliknij i zobacz, co dalej!

PROCEDURY OBOWIĄZUJĄCE W SZKOLE PODCZAS EPIDEMII COVID-19!

"Dzień Dziecka" w klasach IV-VI (czerwiec 2009)

Jeden z najważniejszych dni w roku, czyli "Dzień Dziecka". Jak co roku nasza szkoła przygotowała dla wszystkich uczniów liczne konkursy i zabawy.

Na małej sali odbywały się konkursy przygotowane przez panią Emilię Makowską, której pomagali i zasiadali w jury: pani Olga Rutkiewicz, pani Ewa Wiśniewska i pani Joanna Śliwińska.

Wśród konkurencji, jakie zostały przygotowane dla uczniów były: układanka puzli, cerowanie, obieranie ziemniaka, kalambury oraz pytania.
Na koniec każda z klas przedstawiała wcześniej przygotowaną inscenizację, związaną z obchodzonym "Dniem Dziecka".

Największą ilość punktów i zarazem triumfatorem całego konkursu została klasa 4a (nagrody: 2 zestawy do badmingtona), tuż za nimi była klasa 6a (nagrody: 30 gier planszowych), a III miejsce zajęła klasa 5c (nagrody: piłka, gra towarzyska).

Wręczono także nagrody za konkurs plastyczny pt. "Plakat Praw Dziecka" organizowany przez panią pedagog Ewę Sargalską we współpracy z Samorządem Uczniowskim, w którym kolejno miejsca zajęli:
I - klasa 5a (nagroda: czekolady)
II - klasa 4a (nagroda: wyjście na lody)
III - klasa 6c (nagroda: batony).





Z kolei na dużej sali odbywały się zawody sportowe w koszykówkę, których pomysłodawczynią była pani Małgorzata Ciesielska, a której pomagali: pani Barbara Radomska i pan Sławomir Zakrzewski.

Wszystkie zespoły liczyły 36 uczestników, tworząc grupy mieszane (z różnych klas, ale jednej płci), które grały systemem "każdy z każdym".
Wyniki zawodów
Dziewczęta Chłopcy

I miejsce

Patrycja UNIATOWSKA

Aleksandra GMIŃSKA

Magdalena WAŚKOWSKA

 

II miejsce

Joanna PRUSZKOWSKA

Weronika PŁOTKA

Anna CIESZYŃSKA

 

Anna CHANIEWSKA

Paulina CIESZYŃSKA

Aleksandra LESZCZYŃSKA

 

I miejsce

Damian PRUSZEWICZ

Michał FELCZAK

Radosław BARTNICKI

 

II miejsce

Dominik KOZŁOWSKI

Jakub GULIŃSKI

Rafał MATUSZAK

 

III miejsce

Sebastian PEŁKA

Patryk SZUTA

Przemysław ZMUDZIŃSKI

Jeden z zespołów otrzymał wyróżnienie dla najlepszej grupy z klas IV, którego skład tworzyli: Hubert Głażewski, Adrian Karbowski i Marcin Żulewski.

ZDJĘcia

STATYSTYKA

0.png2.png5.png7.png9.png1.png7.png
Dzisiaj20
Wczoraj99
Ten miesiąc2646
1
TERAZ OBECNI

Wyszukiwarka