Rekrutacja do szkoły i przedszkola na rok szkolny 2021/2022
OD 25.03.2021 r. - BIBLIOTEKA CZYNNA TYLKO ZDALNIE !

NOWE ZMIANY W NAUCZANIU
obowiązujące od 22 marca do 18 kwietnia 2021 roku

Z uwagi na wzrost zachorowań w kraju, wprowadzamy naukę zdalną dla wszystkich uczniów szkoły podstawowej.
Dla uczniów z klas I–III, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19, możemy zorganizować opiekę świetlicową oraz zajęcia zdalne na terenie szkoły. Warunkiem jest uzasadniony wniosek rodziców.

Jeśli uczeń nie ma możliwości odbywania nauki zdalnej w domu (z różnych przyczyn), będzie miał możliwość uczestniczenia w zajęciach w szkole.
Masz pozytywny test na koronawirusa? Kliknij i zobacz, co dalej!

PROCEDURY OBOWIĄZUJĄCE W SZKOLE PODCZAS EPIDEMII COVID-19!

"Dzień Dziecka" w klasach IV-VI (czerwiec 2009)

Jeden z najważniejszych dni w roku, czyli "Dzień Dziecka". Jak co roku nasza szkoła przygotowała dla wszystkich uczniów liczne konkursy i zabawy.

Na małej sali odbywały się konkursy przygotowane przez panią Emilię Makowską, której pomagali i zasiadali w jury: pani Olga Rutkiewicz, pani Ewa Wiśniewska i pani Joanna Śliwińska.

Wśród konkurencji, jakie zostały przygotowane dla uczniów były: układanka puzli, cerowanie, obieranie ziemniaka, kalambury oraz pytania.
Na koniec każda z klas przedstawiała wcześniej przygotowaną inscenizację, związaną z obchodzonym "Dniem Dziecka".

Największą ilość punktów i zarazem triumfatorem całego konkursu została klasa 4a (nagrody: 2 zestawy do badmingtona), tuż za nimi była klasa 6a (nagrody: 30 gier planszowych), a III miejsce zajęła klasa 5c (nagrody: piłka, gra towarzyska).

Wręczono także nagrody za konkurs plastyczny pt. "Plakat Praw Dziecka" organizowany przez panią pedagog Ewę Sargalską we współpracy z Samorządem Uczniowskim, w którym kolejno miejsca zajęli:
I - klasa 5a (nagroda: czekolady)
II - klasa 4a (nagroda: wyjście na lody)
III - klasa 6c (nagroda: batony).

Z kolei na dużej sali odbywały się zawody sportowe w koszykówkę, których pomysłodawczynią była pani Małgorzata Ciesielska, a której pomagali: pani Barbara Radomska i pan Sławomir Zakrzewski.

Wszystkie zespoły liczyły 36 uczestników, tworząc grupy mieszane (z różnych klas, ale jednej płci), które grały systemem "każdy z każdym".
Wyniki zawodów
Dziewczęta Chłopcy

Patrycja UNIATOWSKA

Aleksandra GMIŃSKA

Magdalena WAŚKOWSKA

Joanna PRUSZKOWSKA

Weronika PŁOTKA

Anna CIESZYŃSKA

Anna CHANIEWSKA

Paulina CIESZYŃSKA

Aleksandra LESZCZYŃSKA

Damian PRUSZEWICZ

Michał FELCZAK

Radosław BARTNICKI

Dominik KOZŁOWSKI

Jakub GULIŃSKI

Rafał MATUSZAK

Sebastian PEŁKA

Patryk SZUTA

Przemysław ZMUDZIŃSKI

Jeden z zespołów otrzymał wyróżnienie dla najlepszej grupy z klas IV, którego skład tworzyli: Hubert Głażewski, Adrian Karbowski i Marcin Żulewski.

ZDJĘcia