Rekrutacja do szkoły i przedszkola na rok szkolny 2021/2022
OD 25.03.2021 r. - BIBLIOTEKA CZYNNA TYLKO ZDALNIE !

NOWE ZMIANY W NAUCZANIU
obowiązujące od 22 marca do 18 kwietnia 2021 roku

Z uwagi na wzrost zachorowań w kraju, wprowadzamy naukę zdalną dla wszystkich uczniów szkoły podstawowej.
Dla uczniów z klas I–III, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19, możemy zorganizować opiekę świetlicową oraz zajęcia zdalne na terenie szkoły. Warunkiem jest uzasadniony wniosek rodziców.

Jeśli uczeń nie ma możliwości odbywania nauki zdalnej w domu (z różnych przyczyn), będzie miał możliwość uczestniczenia w zajęciach w szkole.
Masz pozytywny test na koronawirusa? Kliknij i zobacz, co dalej!

PROCEDURY OBOWIĄZUJĄCE W SZKOLE PODCZAS EPIDEMII COVID-19!

"Dzień Liczby Pi" (marzec 2018)

Dnia 14 marca 2018 roku świętowaliśmy w naszej szkole "Dzień Liczby Pi". To międzynarodowe święto obchodzone w wielu krajach, a dzień w którym je ustanowiono nie jest przypadkowym, gdyż to właśnie 14 marca nawiązuje do liczby Pi, prezentując jej początkową wartość 3,14.
Tego dnia Maciej Sokołowski, Szymon Sobieszyński, Mateusz Pachnik, Filip Rozwadowski oraz Oskar Wiśniewski z klasy 4c na cześć liczby Pi recytowali wiersze, a uczniowie klas siódmych wzięli udział w specjalnym konkursie.
W zespołach czteroosobowych, składających się z uczniów o najlepszych średnich ocen z matematyki w I semestrze, pracowali nad następującymi zadaniami:
  • PI - RECYTACJA
  • PI - OKRZYK MATEMATYCZNY
  • PI - MILIONERZY (quiz)
  • PI - PLAKAT
  • PI - POKAZ MODY
SKŁADY ZESPOŁÓW
7a 7b 7c
Kamil Dobies, Maciej Radaszewski, Kacper Ronowicz, Dominik Wiśniewski
Natalia Cieszyńska, Weronika Grochowska, Klaudia Piontkowska, Adam Szeliga
Klaudia Kazaniecka, Oliwia Sierocińska, Szymon Szczepański, Małgorzata Werner

Rekord szkoły w recytacji rozwinięcia dziesiętnego liczby Pi ustanowił uczeń klasy 7a - Kamil Dobies, wymieniając 236 miejsc po przecinku!

Nie zabrakło również odpowiedniego poczęstunku, a także informacji w szkole o obchodzonym święcie liczby Pi. Cały konkurs i rozgrywki matematyczne wygrała klasa 7c.
Impreza została zorganizowana przez klasę 4c oraz wychowawcę p. Małgorzatę Tambowcew.