INFORMACJE !
Wychodząc na przeciw potrzebom, organizujemy pod koniec każdego półrocza dyżur nauczycieli dla rodziców w następujących terminach: 9 stycznia i 21 maja 2020 roku, w godzinach 16:00-18:00.

Kliknij i przeczytaj, co robimy z Twoimi składkami na Radę Rodziców.

Podsumowanie "Dnia Walentynek" w klasach IV-VI (luty 2010)

Dnia 16 lutego 2010 roku na apelu szkolnym ogłoszono wyniki konkursów dla klas IV-VI, organizowanych podczas "Dnia Walentynek". Nagrodzono klasy, które zwyciężyły w konkursie na najlepszego bałwana oraz przyznano tytuły dla najsympatyczniejszej dziewczyny i najsympatyczniejszego chłopaka w szkole. Zostali nimi: Patrycja Ostrowska i Maciej Wiśniewski - oboje z klasy 6A.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy, a dla wszystkich uczniów klas IV-VI wręczono słodycze.

Na zakończenie minionego "Dnia Zakochanych", wszyscy uczniowie stworzyli "żywe serce".

ARTYKUŁ   ZDJĘCIA