Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi
im. 700-lecia Brodnicy w Brodnicy
ul. Nowa 34, 87-300 Brodnica (woj. kujawsko-pomorskie)
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022
Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się 24 czerwca 2022 roku, o następujących godzinach:

klasy godzina gdzie
VIII 8:00 sala gimnastyczna
IV-VII 10:00 boisko
I-III 11:00 boisko
STYPENDIUM dla UCZNIÓW ze średnią ocen co najmniej 5,50
Treść uchwały Rady Miejskiej w Brodnicy dotyczącej stypendium
Wniosek o przyznanie stypendium za wyniki w nauce
OBIADY W SZKOLE
Zamówienia można składać pod numerem 508 069 737. Tygodniowe menu jest dostępne w bufecie szkolnym i na stronie FB Bufet Szkolny SP4 Brodnica

Koło Przyjaciół Książki

W naszej bibliotece działa zespół pod nazwą "Koło Przyjaciół Książki" (wcześniej "Koło Przyjaciół Biblioteki"), w którego skład wchodzą uczniowie zainteresowani książką i działalnością biblioteki.

Do najważniejszych zadań członków Koła należy:
  • porządkowanie i dbanie o estetykę biblioteki
  • pomoc uczniom w doborze książek
  • pełnienie dyżurów w czasie przerw
  • pomoc w przygotowywaniu imprez czytelniczych (konkursy, pasowanie na czytelnika)
  • przygotowywanie wystawek tematycznych i nowości książkowych
Uczestnicy Koła mają możliwość nabycia umiejętności z zakresu techniki bibliotecznej:
  • okładanie książek w folie
  • kodowanie, selekcjonowanie i konserwacja księgozbioru
Ponadto członkowie Koła powinni zachowywać pozytywne cechy charakteru, tj. odpowiedzialność, systematyczność, punktualność, dokładność i koleżeńskość w pracy.

Opiekunem Koła jest pani Aleksandra Lechowicz.

2020/2021
Laura Chaczyńska (7b), Antonina Żurawska (7b), Natalia Janasz (7c), Joanna Śliwińska (7c), Zuzanna Śliwińska (8c)

zdjęcia
Członkowie kół bibliotecznych w poprzednich latach
2017/2018
Laura Chaczyńska (4b), Antonina Żurawska (4b), Joanna Śliwińska (4d), Jagoda Głowacka (5c), Weronika Kóż (5c), Zuzanna Śliwińska (5c), Julia Sikorska (5d), Maja Kazaniecka (6a), Julia Bogdańska (7c), Agata Chwałek (7c), Samanta Daniszewska (7c), Maja Florkiewicz (7c), Zuzanna Grabkowska (7c), Klaudia Kazaniecka (7c), Karolina Leśniewska (7c), Martyna rysz (7c), Oliwia Sierocińska (7c), Małgorzata Werner (7c)

2016/2017
Jagoda Głowacka (4c), Zuzanna Śliwińska (4c), Maja Kazaniecka (5a), Agata Chwałek (6c), Maja Florkiewicz (6c), Zuzanna Grabkowska (6c), Klaudia Kazaniecka (6c), Karolina Leśniewska (6c), Martyna Rysz (6c), Oliwia Sierocińska (6c), Małgorzata Werner (6c)

2013/2014
Agnieszka Smulska (6a), Julia Antkowiak (6c), Katarzyna Buńka (6c), Aleksandra Figurska (6c), Julia Sokołowska (6c)

2012/2013
Agnieszka Smulska (5a), Dominika Urbańska (5a), Julia Antkowiak (5c), Alicja Borczyńska (5c), Katarzyna Buńka (5c), Julia Sokołowska (5c)

2011/2012
Kamila Michałkiewicz (6b), Klaudia Nadarzewska (6b), Patrycja Szymańska (6b), Mateusz Wróblewski (6b), Magdalena Żyła (6b)

2010/2011
Adrianna Dąbrowska (6c), Kinga Osińska (6c), Igor Wojak (6c), Patrycja Szymańska (5b), Mateusz Wróblewski (5b), Magdalena Żyła (5b)

2009/2010
Jagoda Paszota (6c), Katarzyna Załęska (6c), Ada Dąbrowska (5c), Karolina Borzym (5c), Igor Wojak (5c), Hubert Głażewski (5c)

2008/2009
Jagoda Paszota (5c), Karolina Wielgat (5c), Katarzyna Załęska (5c), Magdalena Marciniak, Ada Dąbrowska (4c), Weronika Płotka (4c), Jacek Szwedowski, Dominik Kozłowski

STATYSTYKA

0.png3.png3.png1.png7.png0.png9.png
Dzisiaj35
Wczoraj121
Ten miesiąc4684
1
TERAZ OBECNI

Wyszukiwarka