OBIADY W SZKOLE
Zamówienia można składać pod numerem 508 069 737. Tygodniowe menu jest dostępne w bufecie szkolnym i na stronie FB Bufet Szkolny SP4 Brodnica

Międzyszkolnego Konkursu Dziecięcej Twórczości Poetyckiej pt. "I Ty możesz zostać małym autorem" (maj 2008)

Nasza biblioteka po raz kolejny włączyła się do Międzyszkolnego Konkursu Dziecięcej Twórczości Poetyckiej pod hasłem "I Ty możesz zostać małym autorem", którego tematem było "Moje miejsce na ziemi". Uczestnicy zobowiązani byli napisać dwa utwory poetyckie.

W dniu 15 maja 2008 roku w Pałacu Anny Wazówny odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników. Dwie uczennice z naszej szkoły otrzymały nagrody.

II miejsce - Alicja Kopycińska

wyróżnienie
- Anna Maria Cieszyńska

Konkurs organizowany był przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Brodnicy. Patronat na konkursem objęło Starostwo Powiatowej i Redakcja "Ziemi Michałowskiej".