Rekrutacja do szkoły i przedszkola na rok szkolny 2021/2022
OD 25.03.2021 r. - BIBLIOTEKA CZYNNA TYLKO ZDALNIE !

NOWE ZMIANY W NAUCZANIU
obowiązujące od 22 marca do 18 kwietnia 2021 roku

Z uwagi na wzrost zachorowań w kraju, wprowadzamy naukę zdalną dla wszystkich uczniów szkoły podstawowej.
Dla uczniów z klas I–III, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19, możemy zorganizować opiekę świetlicową oraz zajęcia zdalne na terenie szkoły. Warunkiem jest uzasadniony wniosek rodziców.

Jeśli uczeń nie ma możliwości odbywania nauki zdalnej w domu (z różnych przyczyn), będzie miał możliwość uczestniczenia w zajęciach w szkole.
Masz pozytywny test na koronawirusa? Kliknij i zobacz, co dalej!

PROCEDURY OBOWIĄZUJĄCE W SZKOLE PODCZAS EPIDEMII COVID-19!

Szkolny Konkurs Historyczny klas III pt. "Kto ty jesteś? Polak mały" (listopad 2017)

W związku ze zbliżającymi się Narodowym Świętem Niepodległości, 10 listopada 2017 roku w naszej szkole odbył się konkurs historyczny dla trzecioklasistów pt. "Kto ty jesteś? Polak mały", który przygotowała pani Martyna Lula i pani Magdalena Maślińska.
Uczestnicy musieli zmierzyć się z pytaniami otwartymi związanymi z historią i niepodległością naszego kraju oraz rozwiązać krzyżówkę.
Wyniki konkursu
  • I miejsce - Marianna Sarnowska (3b)
  • II miejsce - Igor Tuchewicz (3a)
  • III miejsce - Zuzanna Markuszewska (3a)