::: GODZINY OTWARCIA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ :::

::: Apel Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Brodnicy :::
Starosty Brodnickiego i Dyrektora Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brodnicy

::: Nabór stypendystów na rok szkolny 2021/2022 do projektu pn. „Prymus Pomorza i Kujaw” :::

::: Szczepienia dla uczniów w wieku 12-18 lat :::

::: Instrukcja logowania - dotycząca kont uczniów na "Google Classroom" :::
OBIADY W SZKOLE
Zamówienia można składać pod numerem 508 069 737. Tygodniowe menu jest dostępne w bufecie szkolnym i na stronie FB Bufet Szkolny SP4 Brodnica
NOSZENIE MASECZEK W SZKOLE
Zgodnie z przyjętymi procedurami, uczniowie są zobowiązani do noszenia maseczek w częściach wspólnych szkoły, natomiast podczas obecności na lekcjach, czy na przerwach na powietrzu, nie ma takiego wymogu.

IV Wojewódzki Konkursu Matematyczny „Mała Liga Zadaniowa” klas III (Osiek, marzec 2018)

17 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej w Osieku odbył się etap rejonowy IV Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „Mała Liga Zadaniowa” dla klas III szkół podstawowych województwa kujawsko-pomorskiego. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Wąbrzeźnie.
Naszą szkołę, pod opieką pani Moniki Kaliszer - w tym roku nasz szkolny koordynator konkursu, reprezentowali uczniowie, którzy zdobyli największą liczbę punktów na etapie szkolnym: Bartosz Górny (3b), Edward Manukyan (3b) i Anna Sikorska (3d).
W matematyczne szranki z naszymi reprezentantami stanęli uczniowie klas III następujących szkół powiatu brodnickiego:
  1. Zespół Szkół nr 1 im. Karola Wojtyły – Jana Pawła II (Szkoła Podstawowa nr 7 w Brodnicy),
  2. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Nowych Świerczynach,
  3. Szkoła Podstawowa im. ppor. Piotra Wysockiego w Świedziebni (Szkoła Filialna w Zasadach),
  4. Szkoła Podstawowa w Nieżywięciu,
  5. Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Osieku.