• sp4brodnica700@op.pl
  • Sekretariat czynny w godzinach 7:30-15:30 (pn, śr-pt) / 8:00-16:00 (wt)

Szanowni Państwo ! W dniu 8 kwietnia 2019 roku rozpoczyna się akcja strajkowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Brodnicy, w skład którego wchodzi Przedszkole im. Marii Konopnickiej oraz Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Brodnicy.

W trakcie trwania strajku proszę Państwa o zapewnienie opieki dla Waszych dzieci.

Wszelkie zmiany związane z akcją strajkową i wynikającymi z tego powodu zmianami przewidzianych zajęć w przedszkolu i szkole będą podawane na stronach internetowych naszych placówek, w dzienniku elektronicznym oraz w sekretariacie szkoły.

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Brodnicy

INFORMACJA ! Zgodnie z art. 154 ust. 4 Prawa Oświatowego Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Brodnicy informuje, że w roku szkolnym 2019/2020 język niemiecki jest planowany jako drugi język nauczany w klasie VII !

KANGUR MATEMATYCZNY

"Kangur", to międzynarodowy konkurs matematyczny adresowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich, od klasy drugiej szkoły podstawowej do klas maturalnych w liceach i technikach. Rozgrywany jest sześciu kategoriach:

kategoria uczestnicy
Żaczek
  • klasy 2 szkół podstawowych
Maluch
  • klasy 3 i 4 szkół podstawowych
Beniamin
  • klasy 5 i 6 szkół podstawowych
Kadet
  • klasy I i II gimnazjów
Junior
  • klasy III gimnazjów
  • klasy I liceów i techników
  • klasy I, II, III zasadniczych szkół zawodowych
  • klasy II i III liceów
  • klasy II, III i IV techników

Konkurs ma charakter jednorazowego testu. Zadania oraz termin są ustalane przez władze stowarzyszenia Kangourou Sans Frontie'res.

W czasie rozwiązywania testu nie wolno korzystać z kalkulatorów!

ZADANIA i ODPOWIEDZI (z lat ubiegłych) znajdziecie na stronieMałopolskiego Stowarzyszenia Matematycznego "Kangur"