Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi
im. 700-lecia Brodnicy w Brodnicy
ul. Nowa 34, 87-300 Brodnica (woj. kujawsko-pomorskie)
INFORMACJE !
Wychodząc na przeciw potrzebom, organizujemy pod koniec każdego półrocza dyżur nauczycieli dla rodziców w następujących terminach: 9 stycznia i 21 maja 2020 roku, w godzinach 16:00-18:00.

Kliknij i przeczytaj, co robimy z Twoimi składkami na Radę Rodziców.

Osiagnięcia i sukcesy na przełomie minionych lat

Rok szkolny 2014/2015
Termin Zawody / konkurs Osoba / Zespół Miejsce
wrzesień 2014

Powiatowy Konkurs Plastyczny na makietę pt. "Piękno przyrody powiatu brodnickiego"

Zuzanna Kwas (5c)
Weronika Kobyłecka (5c)
Katarzyna Walter (5c)

 

Bartosz Dąbrowski (5b)
Jan Nadarzewski (5b)
Dawid Zieliński (5b)

III

 

 

 

wyróżnienia

grudzień 2014

"Mikołajkowe Potyczki Czwartoklasistów"

 

Gorczenica

Kamil Dobies (4a)
Kacper Ronowicz (4a)
Dominik Wiśniewski (4a)

I

styczeń 2015

XVII Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek

 

BDK

"Małe Czwóreczki"
(uczniowie z klas I-III)

 

"Czwóreczki"
(uczniowie z klas IV-VI)

I

 

II

styczeń 2015

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

Rafał Uniatowski (6b)

finalista

styczeń 2015

Miejski Konkurs Plastyczny "Dbaj o powietrze - nie pal śmieci"

Aleksandra Wątrobińska (5a)

I

kwiecień 2015

I Wojewódzki Konkurs Matematyczny "Mała Liga Zadaniowa"

 

Wąbrzeźno

Maja Kazaniecka(3a)
Aleksander Załęski (3a)
Jagoda Lewandowska (3b)

laureaci

kwiecień 2015

II Międzyszkolny Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy "Potyczki przyrodniczo-matematyczne"

Natalia Gutkowska (6c)
Kamil Muszyński (6b)
Zuzanna Szymańska (6b)

I

kwiecień 2015

VII Brodnicki Przegląd Pieśni i Piosenki Patriotycznej

"Małe Czwóreczki"
(uczniowie z klas I-III)

I

maj 2015

II Powiatowy Konkurs Matematyczny pt. "Matematyczne Potyczki Czwartoklasistów"

Kamil Dobies (4a)
Kacper Ronowicz (4a)
  Dominik Wiśniewski (4a)

jako zespół

I

II

 

I


Rok szkolny 2013/2014
Termin Zawody / konkurs Osoba / Zespół Miejsce
grudzień 2013

Mikołajkowe Potyczki Czwartoklasistów

 

Gorczenica

Joanna Klafta (4a)
Jakub Krawulski (4a)

Jakub Wiśniewski (4c)

III
(powiat)

styczeń 2014

Powiatowy Przegląd Widowisk Bożonarodzeniowych i Zapustnych

 

BDK

uczniowie z klas IV-VI

I

styczeń 2014

XVI Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek

 

BDK

"Małe Czwóreczki"
(uczniowie z klas I-III)

I

luty 2014

Międzyszkolne Zawody Sportowe "Andrzejki" klas I-III

 

SP nr 2 w Brodnicy

uczniowie z klas I-III

II

marzec 2014

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki i Przyrody

 

Liga Zadaniowa z matematyki

Piotr Filipski (6a)

finalista i podwójny laureat
marzec 2014

Powiatowy Konkurs Muzyczny

 

PSM I st. w Brodnicy

Alicja Borczyńska (6c)

Zuzanna Rutkowska (6c)

Lidia Szymańska (6c)

I
kwiecień 2014

VI Brodnicki Przegląd Pieśni i Piosenki Patriotycznej

 

BDK

Julia Domeracka (3c)

II
kwiecień 2014

I Powiatowy Konkurs pt. "Uczymy się ratować"

 

Zbiczno

Alicja Drożdzińska (4b)

Wiktoria Kraśnicka (4b)

Natalia Jankowska (4b)

III
maj 2014

XI Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny klas VI

Lidia Szymańska (6c)

II
maj 2014

I Powiatowy Konkurs Matematyczny pt. "Matematyczne potyczki czwartoklasistów"

 

SP nr 7 w Brodnicy

Otylia Wójcik (4a)

 

jako zespół

I

 

I


Rok szkolny 2012/2013
Termin Zawody / konkurs Osoba / Zespół Miejsce
wrzesień
2012

III Turniej Orlika o Puchar Premiera

 

Orlik SP4

dziewczęta
(rocznik 2001 i młodsze)

I

(etap gminny)

październik 2012

XXXVII Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy

 

BDK, Golub-Dobrzyń

Alicja Borczyńska (5c)

III

(etap wojewódzki)

listopad
2012

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. "Zapobiegajmy pożarom"

 

BDK

Oskar Kwiatkowski (4c)

 

Martyna Rutkowska (4c)

I

III

grudzień
2012

Konkurs matematyczny pt. "Mikołajkowe potyczki czwartoklasistów"

 

SP Gorczenica

Natalia Gutkowska (4c)

Jan Markiewicz (4b)

Rafał Uniatowski (4b)

I

grudzień
2012

Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. "Najpiękniejszy Anioł Świąteczny"

 

BDK

Wojciech Knuth (4c)

III
luty
2013

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

Monika Jankowska (6c)

laureatka

kwiecień
2013

"Konkurs wiedzy o Henryku Wieniawskim"

 

Państwowa Szkoła Muzyczna w Brodnicy

Alicja Borczyńska (5c)

Zuzanna Rutkowska (5c)

Lidia Szymańska (5c)

I

kwiecień
2013

Finał konkursu pt. "Win with Vogelschule"

Tymon Jednorowski (3c)

Tymoteusz Moskal (3a)

II

V

maj
2013

VII Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny "O pióro Burmistrza"

Joanna Kafta (3a)

III
maj
2013

V Powiatowy Konkurs Ortograficzny "Gżegżółka"

 

Osiek

Julia Cieszyńska (6b)

V

maj
2013

"Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku"

 

Orlik SP4

UKS "GOL" (dziewczęta)

I

(awans na finały wojewódzkie)

maj
2013

X Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "Igraszki z ułamkami" klas V

Piotr Filipski (5a)

II

maj
2013

Powiatowy Konkurs Plastyczny w ramach Obchodów Roku Mikołaja Kopernika 2013

Lidia Szymańska (5c)

II

czerwiec
2013

Międzyszkolne Zawody Lekkoatletyczne "Spartakiada"

 

SP nr 2 w Brodnicy

uczniowie z klas I-III

różne miejsca na podium

czerwiec
2013

Konkurs matematyczny pt. "Liga Zadaniowa"

 

UMK Toruń

Julia Cieszyńska (6b)

Dominik Szczepański (6b)

 

Weronika Łukowska (6b)

Olgierd Spławski (6c)

III

 

 

wyróżnienia

czerwiec
2013

Konkurs recytatorski "O Pióro Jana Brzechwy"

 

BDK

Julia Domeracka (5c)

Maja Rogalska (4c)

II

 wyróżnienie


Rok szkolny 2011/2012
Termin Zawody / konkurs Osoba / Zespół Miejsce
wrzesień
2011

II Turniej Orlika o Puchar Premiera (etap gminny)

 

ORLIK SP4

dziewczęta
(kat. 10-11 lat)

 

dziewczęta
(kat. 12-13 lat)

 

chłopcy
(kat. 10-11 lat)

 

chłopcy
(kat. 12-13 lat)

I i III

 

 

I i II

 


I i III

 

 

II i III

wrzesień
2011

Mistrzostwa Brodnicy w Mini Piłkę Nożną

 

ORLIK SP4

chłopcy
(rocznik 1999 i młodsi)
I
październik 2011

Mistrzostwa Powiatowe w Piłkę Nożną

 

ORLIK SP4

chłopcy
(rocznik 1999 i młodsi)
II
listopad
2011

Miejski Konkurs Krzyżówkowy "Sprawny umysł"

 

SP1 Brodnica

Magdalena Żyła (6b)
Karol Szymański (6b)
Jakub Witkowski (6b)
II
listopad
2011

Mistrzostwa Brodnicy SP w Unihokeja

 

OSiR Brodnica

chłopcy
(rocznik 1999 i młodsi)
II
listopad
2011

Konkurs plastyczny pt. "Bądź bezpieczny na drodze"

 

WORD Toruń

Alicja Borczyńska (4c) II
listopad
2011

Konkurs plastyczny pt. "Żyj zdrowo i kolorowo"

 

BDK

Jagoda Lewandowska (0a)

Natalia Gutkowska (3a)

Bartek Krasuski (0a)

I

II

III

styczeń
2012

Zawody Powiatowe w Siatkówce Dziewcząt

 

OSiR Brodnica

dziewczęta z klasy 6a i 6b

I

(awans do półfinałów wojewódzkich)

styczeń
2012

XIV Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek

 

BDK

chór "Małe Czwóreczki"

 

chór "Czwóreczki"

 

Paulina Wilmowicz (3c)

 I

 

II

 

wyróżnienie

styczeń
2012

Przegląd Widowisk Bożonarodzeniowych i Zapustnych

 

BDK

klasa 1c i 3b

II

marzec
2012

Rejonowa Liga Zadaniowa

 

Matematyka

Dagmara Dobies (6a)

III

marzec
2012

Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

Kinga Pasternacka (6a)

laureatka etapu wojewódzkiego

marzec
2012

Konkurs Wiedzy o I.J. Paderewskim

 

PSM I stopnia w Brodnicy

Wiktoria Dikau (6a)

Dagmara Dobies (6a)

Paulina Pawłowska (6a)

I

kwiecień
2012

Mistrzostwa Brodnicy w Piłkę Nożną

 

ORLIK SP4

dziewczęta
(rocznik 1999 i młodsze)

II

(awans na Mistrzostwa Powiatowe)

kwiecień
2012

X Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny Klas 6.

Kinga Pasternacka (6a)

Hubert Dąbrowski (6b)

II

III

maj
2012

IV Powiatowy Konkurs Ortograficzny "Gżegżółka"

 

Osiek

Marcin Pietrucha (3c)

I

(mistrz powiatu)

maj
2012

Finały gminne w piłce nożnej o Puchar Tymbarku

 

Orlik SP4

dziewczęta i chłopcy
(rocznik 2002 i młodsi)

I

(awans na finały powiatowe)

maj
2012

VI Festiwal Piosenki Angielskiej

 

Osiek

Zuzanna Szymańska (3b)

I

maj
2012

Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego "English - I know"

 

SP nr 1 - Brodnica

Klaudia Zalewska (5b)

III


Rok szkolny 2010/2011
Termin Zawody / konkurs Osoba / Zespół Miejsce
wrzesień
2010

Turniej Orlika o Puchar Premiera (etap gminny)

 

ORLIK SP4

dziewczęta
(rocznik 1999 i młodsze)

chłopcy
(rocznik 1999 i młodsi)
II


I
wrzesień
2010

Turniej Orlika o Puchar Premiera (etap wojewódzki)

 

Golub-Dobrzyń

chłopcy
(rocznik 1999 i młodsi)
III
październik 2010

Zawody w unihokeja

 

OSiR Brodnica

dziewczęta i chłopcy z klas VI III
listopad
2010

Mistrzostwa Brodnicy w Halowej Piłce Nożnej

dziewczęta
(rocznik 1999 i młodsze)

chłopcy
(rocznik 1999 i młodsi)
I


II
styczeń
2011

XIII Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek

 

BDK

Magdalena Załęska (4a)
Zuzanna Szymańska (2b)
zespół wokalny "Czwóreczki"

I
III
III

luty
2011

Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

Adrianna Dąbrowska (6c) laureatka etapu wojewódzkiego
luty
2011

Matematyczna Liga Zadaniowa

 

SP7 Brodnica

Maria Chełmińska (6c)
Joanna Pruszkowska (6c)
finalistki etapu miejskiego
kwiecień
2011

III Przegląd Piosenki Przedszkolnej "Małe śpiewanie"

 

Nowe Miasto Lubawskie

Nela Brzuskiewicz (0a)

I
kwiecień
2011

Konkurs Wiedzy o Stanisławie Moniuszko

 

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Brodnicy

Wiktoria Dikau (5a)

Dagmara Dobies (5a)

Paulina Pawłowska (5a)

III
kwiecień
2011

III Brodnicki Przegląd Pieśni i Piosenki Patriotycznej

 

BDK

Joanna Waśkiewicz (6b)

 

zespół wokalny "Czwóreczki"

III

 

III

kwiecień
2011

VI Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny "O pióro Burmistrza"

Marcin Pietrucha (2c)

 Mikołaj Witkowski (3c)

III

III

kwiecień
2011

Mistrzostwa Brodnicy w Mini Piłkę Nożną

 

ORLIK SP4

dziewczęta
(rocznik 1998 i młodsze)

 

chłopcy
(rocznik 1998 i młodsi)

II
(awans na finały powiatowe)

 

III

 

maj
2011

Mistrzostwa Powiatu Brodnickiego w Mini Piłkę Nożną

 

ORLIK SP4

dziewczęta
(rocznik 1998 i młodsze)

II

maj
2011

Eliminacje powiatowe "O puchar Tymbarku"

 

ORLIK SP4

chłopcy
(rocznik 2001 i młodsi)

I

(awans na finały wojewódzkie)

maj
2011

IX Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny Klas VI

Adrianna Dąbrowska (6c)

 Joanna Pruszkowska (6c)

I

III

maj
2011

Czwórbój Lekkoatletyczny

 

SP7 Brodnica

chłopcy
(rocznik 1998 i młodsi)

 

H.Głażewski, B.Janke, Ł.Rydzyński, B.Rysz, M.Szostak, K.Teska, M.Tomella

I

maj
2011

Trójbój Lekkoatletyczny

 

SP7 Brodnica

chłopcy
(rocznik 2000 i młodsi)

I

maj
2011

XVI Turniej im. Marka Wielgusa

 

ORLIK SP4

chłopcy
(rocznik 2000)

I

(awans na finały wojewódzkie)

maj
2011

Otwarte Mistrzostwa Brodnicy w Piłce Ręcznej

 

ORLIK ZSR

chłopcy
(rocznik 2000)

I

maj
2011

V Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej

 

Osiek

"Black 'n' White"

(z klasy 6a i 6b)

II


Rok szkolny 2009/2010
Termin Zawody/konkurs Osoba / Zespół Miejsce
wrzesień
2009
Regaty żeglarskie klasy Optymist w Żninie Joanna Kostańska (6a) III
październik 2009 Konkurs plastyczny "Turystyka - świętując różnorodność" Karolina Wielgat (6c)
Jagoda Paszota (6c)
Katarzyna Załęska (6c)
I
II
III
listopad
2009
Konkurs krzyżówkowy z okazji 90-lecia PCK w Brodnicy Weronika Leszczyńska (4a) I
listopad
2009
Konkurs plastyczny "Obrazy Miłości Boga w Świecie" Magdalena Matz (6a) III
luty
2010
Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy Joanna Pruszkowska (5c) laureatka
kwiecień
2010
Konkurs Wiedzy o Fryderyku Chopinie Dagmara Dobies (4a)
Patrycja Prasak (5s)
Katarzyna Piotrkowska (5a)
III
kwiecień
2010
Mistrzostwa Brodnicy "Piłkarskich piątek" w piłkę nożną

dziewczęta
(rocznik 1997 i młodsze)


chłopcy
(rocznik 1997 i młodsi)

I

 

III

kwiecień
2010
Mistrzostwa Powiatowe w Mini Piłkę Nożną dziewczęta
(rocznik 1997 i młodsze)
III
kwiecień
2010
Powiatowy Konkurs Czytelniczy "Czy znam i wiem" Marta Gołębiewska (6c)
Jagoda Paszota (6c)
Wiktoria Płachta (6c)
III
kwiecień
2010
II Brodnicki Przegląd Pieśni Patriotycznych grupa wokalna "Czwóreczki" II
maj
2010
VIII Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny Klas VI Marta Gołębiewska (6c)
Maciej Sierpiński (6c)

I
II

maj
2010
I Międzyszkolny Konkurs "Czytania i Recytacji Wierszy Trudnych Brzmieniowo" klas I-III Paulina Wilmowicz
Julia Sokołowska

I

maj
2010
Międzyszkolny Turniej Mini Piłki Nożnej Klas I-III -

II

maj
2010
Konkurs plastyczny "Właścicielu, sprzątaj po swoim psie - przyjacielu" Jagoda Paszota (6c)

I

maj
2010
Konkurs na hasło kampanii sprzątania po swoim psie Karina Geworgian (6c)

I

maj
2010
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Kompozytor sercu najbliższy" Magdalena Matz (6a)

wyróżnienie

maj
2010
III Powiatowy Konkurs Wiedzy o Leśnictwie i Łowiectwie "Las bez tajemnic" Jagoda Paszota (6c)

I

maj
2010
IV Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej w Osieku Jesika Liszewska (5b)
Wiktoria Pachnik (5a)
Nathalie Pawlak (5a)
Thomas Pawlak (5b)

III

maj
2010
Turniej Eliminacyjny Kujawsko-Pomorskiej Ligi Orlików

dziewczęta
(rocznik 1997 i młodsze)


chłopcy
(rocznik 1997 i młodsi)

III

 

III

maj
2010
Konkurs recytatorski "O pióro Jana Brzechwy" Mateusz Wróblewski (4b)

III

maj
2010
VII Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "Igraszki z ułamkami" klas V Maria Chełmińska (5c)
Artur Kisicki (5b)
Joanna Pruszkowska (5c)

I
II
III

Dla uczniów

Dla rodziców

STATYSTYKA

0.png1.png5.png7.png9.png1.png8.png
Dzisiaj1
Wczoraj223
Ten miesiąc1304
1
TERAZ OBECNI

Wyszukiwarka