Rekrutacja do szkoły i przedszkola na rok szkolny 2021/2022
OD 25.03.2021 r. - BIBLIOTEKA CZYNNA TYLKO ZDALNIE !

NOWE ZMIANY W NAUCZANIU
obowiązujące od 22 marca do 18 kwietnia 2021 roku

Z uwagi na wzrost zachorowań w kraju, wprowadzamy naukę zdalną dla wszystkich uczniów szkoły podstawowej.
Dla uczniów z klas I–III, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19, możemy zorganizować opiekę świetlicową oraz zajęcia zdalne na terenie szkoły. Warunkiem jest uzasadniony wniosek rodziców.

Jeśli uczeń nie ma możliwości odbywania nauki zdalnej w domu (z różnych przyczyn), będzie miał możliwość uczestniczenia w zajęciach w szkole.
Masz pozytywny test na koronawirusa? Kliknij i zobacz, co dalej!

PROCEDURY OBOWIĄZUJĄCE W SZKOLE PODCZAS EPIDEMII COVID-19!

V Międzyszkolny Konkurs "Czytania i Recytacji Wierszy Trudnych Brzmieniowo" klas I-III (maj 2018)

Dnia 17 maja 2018 roku w naszej szkole odbyła się V edycja konkursu dla uczniów klas I-III pt. "Czytanie i Recytacja Wierszy Trudnych Brzmieniowo", w którym Marianna Sarnowska (3b) i Martyna Orzechowska (3d) zajęły dwa pierwsze miejsca na podium wśród uczniów klas III brodnickich podstawówek.
Konkurs podzielony jest na dwie części, tj. recytowanie jak najtrudniejszych wierszy trudnych brzmieniowo - wybranych przez uczestnika oraz czytanie zdań, również trudnych brzmieniowo, które każdy losuje po części recytatorskiej.
W trym roku komisja konkursowa obradowała w składzie: pani Aneta Giemza-Bartnicka, pani Ewelina Bielicka i pani Joanna Borczyńska.
Wyniki konkursu
::: pierwszoklasiści
I miejsce - Jagoda Sienkiewicz (SP nr 3)
II miejsce - Aleksandra Roszyk (SP nr 7)