OBIADY W SZKOLE
Zamówienia można składać pod numerem 508 069 737. Tygodniowe menu jest dostępne w bufecie szkolnym i na stronie FB Bufet Szkolny SP4 Brodnica

X Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Gżegżółka z motywem Orderu Uśmiechu” w Osieku (maj 2018)

Dnia 11 maja 2018 roku nasi najlepsi uczniowie z ortografii pojechali do Osieka na X edycję konkursu ortograficznego "Gżegżółka z motywem Orderu Uśmiechu".

W bieżącym roku konkurs odbywał się na 3 poziomach, w których nasi reprezentanci byli półfinalistami, a jednemu z nich udało się wywalczyć I miejsce:
  • klasy III: Marianna Sarnowska (3b) - półfinalistka, Hanna Stachowska (3b)
  • klasy IV-V: Kacper Buńka (5c) - półfinalista, Maciej Sokołowski (4c)
  • klasy VI-VII: Kamil Dobies (7c) - I miejsce, Klaudia Kazaniecka (7c) - wyróżnienie
Naszych uczniów do konkursu przygotowywały panie: Grażyna Kruszyńska i Aleksandra Lechowicz.

źródło | galeria zdjęćwww.osieksp.pl