INFORMACJE !
Wychodząc na przeciw potrzebom, organizujemy pod koniec każdego półrocza dyżur nauczycieli dla rodziców w następujących terminach: 9 stycznia i 21 maja 2020 roku, w godzinach 16:00-18:00.

Kliknij i przeczytaj, co robimy z Twoimi składkami na Radę Rodziców.

Ogólnopolski Konkurs Historyczy "Alfik Historyczny" (klasy V-VIII, marzec 2019)

Dnia 13 marca 2019 roku w naszej szkole odbył się etap szkolny Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego pt. "Alfik Historyczny - Łowcy talentów".

Ogólnie w konkursie wzięło udział około 3 tyś. uczniów ze 143 szkół z całej Polski. Uczniowie reprezentowali 15 województw, a najwięcej ich było z województwa mazowieckiego. Nasze miasto było reprezentowane tylko przez naszą szkołę, w liczbie 51 uczniów z klas V-VIII.
Wyniki konkursu
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zdobyliśmy 1 nagrodę główną i 5 wyróżnień.
Uczeń klasy 6a - Jakub Maśliński został laureatem i będzie uczestniczył w tygodniowym obozie wypoczynkowo-naukowym.

Ponadto wyróżnienia zdobyli:
  • Maciej Sokołowski (5c)
  • Franciszek Krajewski (6c)
  • Paweł Hiszpański (7c)
  • Karol Betlejewski (7a)
  • Julia Domeracka (8a)

strona z informacjami o konkursie