::: Ważne informacje o programie "Dobry start" :::
STYPENDIUM ZA BARDZO DOBRE WYNIKI W NAUCE

::: Uchwała Rady Miejskiej w sprawie przyznawania stypendium :::
SZCZEPIENIA DLA UCZNIÓW w wieku 12-18 lat

Szanowni Rodzice!

Od 7 czerwca rodzice mogą rejestrować na szczepienie dzieci, które ukończyły 12. rok życia. Wcześniej została uruchomiona rejestracja dla uczniów w wieku 16 i 17 lat. Aktualnie szczepienia odbywają się w punktach populacyjnych i powszechnych.

Po zakończeniu wakacji szczepienia przeciw COVID-19 będą mogły być realizowane w trybie mobilnym na terenie placówek oświatowych. Będą je wykonywały podmioty lecznicze prowadzące stacjonarne punkty szczepień. Szczepienia będą realizowane według ustalonego harmonogramu, który obejmie także działania informacyjne w szkołach i placówkach. Dodatkowo Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Ministerstwem Zdrowia przygotowało rekomendacje dotyczące przygotowania się ucznia do szczepienia.

W załączeniu przekazujemy komunikat MEiN dotyczący szczepień uczniów w wieku 12-18 lat oraz dodatkowe materiały informacyjne.

::: Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby małoletniej przeciw COVID-19 :::
(kwestionariusz należy wypełnić przed wizytą w punkcie szczepień)

Zmiany w WZO (Wewnątrzszkolne Zasady Oceniania) związane z funkcjonowaniem Szkoły w czasie pandemii COVID-19, dotyczące zmniejszenia ilości punktów odpowiadających danej ocenie końcoworocznej zachowania w roku szkolnym 2020/2021.

Masz pozytywny test na koronawirusa? Kliknij i zobacz, co dalej!

PROCEDURY OBOWIĄZUJĄCE W SZKOLE PODCZAS EPIDEMII COVID-19!

Pasowanie na czytelnika w roku szkolnym 2008/2009

11 lutego 2009 roku
klasa 1a (wychowawca: Grażyna Żogała)
klasa 1b