INFORMACJE !
Wychodząc na przeciw potrzebom, organizujemy pod koniec każdego półrocza dyżur nauczycieli dla rodziców w następujących terminach: 9 stycznia i 21 maja 2020 roku, w godzinach 16:00-18:00.

Kliknij i przeczytaj, co robimy z Twoimi składkami na Radę Rodziców.

Robotyka

LOFI Robot
  1. LEKCJA - Omówienie istoty działania czujników w robocie, jako modułów dających mu możliwość odbierania sygnałów z otoczenia, oraz omówienie sposobu działania poszczególnych czujników z zestawu "CODEBOX Starter".

2. LEKCJA - Sprawdzimy, które elementy przewodzą prąd, przy pomocy własnoręcznie zbudowanego miernika przewodności.

3. LEKCJA - Brama otwierana automatycznie (instrukcja montażu)

UWAGA ! W punkcie 6. instrukcji montażu boczne ścianki zamienić miejscami (jedną odwrócić) i od razu do spodu przykręcić element, do którego będzie przykręcony czujnik odległości.

4. LEKCJA - Konstruujemy i programujemy "Robota Głowacza" (instrukcja montażu)
  5. LEKCJA - Konstruujemy jeżdżącego robota z zestawu "CODEBOX Drive".