Procedura kontaktów rodziców ze szkołą
STYPENDIUM dla UCZNIÓW ze średnią ocen co najmniej 5,50
Treść uchwały Rady Miejskiej w Brodnicy dotyczącej stypendium
Wniosek o przyznanie stypendium za wyniki w nauce
OBIADY W SZKOLE
Wszystkie informacje, dotyczące korzystania z obiadów w szkole, znajdują się w menu Stołówka

Samorząd Uczniowski 2022/2023

opiekunowie: p. Sylwia Salej & p. Zbigniew Sikorski
STANOWISKA
Przewodniczący Zastępca Sekcja organizacyjno-porządkowa Sekcja informacyjno-dekoracyjna Kronikarz
Patrycja Podgórska (8a) Anna Sikorska (8b) Franciszek Kaczmarek (8e) Tatiana Szymańska (8b) Patrycja Rzodeczko (7b)

POZOSTALI CZŁONKOWIE
Szymon Koszewski (5a), Mikołaj Dudkiewicz (5b), Mateusz Warachowski (5c), Jan Świgoński (6a), Amelia Pankowska (6a), Maja Świerczyńska (6b), Małgorzata Łabędź (6b), Laura Aleksandrowicz (6c), Martyna Kwiatkowska (6c), Wiktoria Szulc (6c), Maja Zielińska (7a), Alicja Kaniecka (7a), Aleksander Daszkowski (7b), Kinga Zielińska (8a), Marianna Sarnowska (8a), Klara Dąbrowska (8b), Wiktoria Obczyńska (8c), Monika Michałkiewicz (8c), Wiktoria Dombrowska (8e)

Ten miesiąc1978