Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi
im. 700-lecia Brodnicy w Brodnicy
ul. Nowa 34, 87-300 Brodnica (woj. kujawsko-pomorskie)
::: Ważne informacje o programie "Dobry start" :::
STYPENDIUM ZA BARDZO DOBRE WYNIKI W NAUCE

::: Uchwała Rady Miejskiej w sprawie przyznawania stypendium :::
SZCZEPIENIA DLA UCZNIÓW w wieku 12-18 lat

Szanowni Rodzice!

Od 7 czerwca rodzice mogą rejestrować na szczepienie dzieci, które ukończyły 12. rok życia. Wcześniej została uruchomiona rejestracja dla uczniów w wieku 16 i 17 lat. Aktualnie szczepienia odbywają się w punktach populacyjnych i powszechnych.

Po zakończeniu wakacji szczepienia przeciw COVID-19 będą mogły być realizowane w trybie mobilnym na terenie placówek oświatowych. Będą je wykonywały podmioty lecznicze prowadzące stacjonarne punkty szczepień. Szczepienia będą realizowane według ustalonego harmonogramu, który obejmie także działania informacyjne w szkołach i placówkach. Dodatkowo Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Ministerstwem Zdrowia przygotowało rekomendacje dotyczące przygotowania się ucznia do szczepienia.

W załączeniu przekazujemy komunikat MEiN dotyczący szczepień uczniów w wieku 12-18 lat oraz dodatkowe materiały informacyjne.

::: Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby małoletniej przeciw COVID-19 :::
(kwestionariusz należy wypełnić przed wizytą w punkcie szczepień)


Zmiany w WZO (Wewnątrzszkolne Zasady Oceniania) związane z funkcjonowaniem Szkoły w czasie pandemii COVID-19, dotyczące zmniejszenia ilości punktów odpowiadających danej ocenie końcoworocznej zachowania w roku szkolnym 2020/2021.

Masz pozytywny test na koronawirusa? Kliknij i zobacz, co dalej!

PROCEDURY OBOWIĄZUJĄCE W SZKOLE PODCZAS EPIDEMII COVID-19!

Wybory do Młodzieżowej Rady Konsultacyjnej Miasta Brodnicy (październik 2019)

Dnia 31 października 2019 roku w naszej szkole odbyły się wybory reprezentantów do Młodzieżowej Rady Konsultacyjnej Miasta Brodnicy.

Uczniowie z klas IV-VIII wybierali spośród 6-ciu kandydatów, którymi byli:
  • Natalia Andrzejewska (8a)
  • Julia Brzezińska (8c)
  • Filip Głodowski (7c)
  • Gohar Manukyan (8b)
  • Mikołaj Sikorski (8a)
  • Gustaw Szram (8c)
Trzy dni przed wyborami, wszyscy kandydaci mieli okazję zaprezentować się na "wiecu wyborczym". Każdy z nich miał 5 minut na wygłoszenie swojego programu (filmy na końcu artykułu).
W Młodzieżowej Radzie Konsultacyjnej zasiądzie 3-ech naszych przedstawicieli, którzy podczas wyborów uzyskali najwięcej głosów, a będą nimi: Natalia Andrzejewska (8a), Gohar Manukyan (8b) i Mikołaj Sikorski (8a).
Życzymy naszym uczniom powodzenia i wytrwałości w dążeniu do realizacji swoich pomysłów na arenie miasta Brodnicy.

ZDJĘCIA   FILM (1)   FILM (2)   FILM (3)

STATYSTYKA

0.png2.png7.png2.png6.png5.png2.png
Dzisiaj22
Wczoraj76
Ten miesiąc22
2
TERAZ OBECNI

Wyszukiwarka